ONLINE KURZ

ANJELSKÉ KRÍDLA

Ahoj drahá tvorivá bytosť,

viem, že to v sebe cítiš… tú kreativitu, ktorú by si rada otvorila.

Ale možno ti niekto povedal, že nemáš talent. Alebo ťa presvedčil, že nie si dosť dobrá.

Každý sa môže naučiť maľovať, ak má okolo seba podporujúce prostredie. Áno, aj ty.

Pokiaľ chceš zažiť prúd tvorivosti, vypnúť hlavu, zase sa začať radovať a konečne si oddýchnuť, dovoľ mi pozvať ťa do online kurzu Tvoríme si farebný svet, v ktorom si spolu namaľujeme anjelské krídla.

Ukážem ti všetko krok za krokom, a tak nie je možné, aby si to nezvládla. Je to skutočne jednoduché. Navyše nejde o dokonalosť, ale o uvoľnenie a radosť z procesu. Nehodnotím chyby, teším sa z nadšenia mojich študentov.

Iba za 16 €

(doživotný prístup)

Aby som ti pomohla sa na tvorbu naladiť a spracovať prípadné bloky, ktoré ti bránia sa umelecky prejaviť, pripravila som pre teba meditáciu zdarma s vysokovybračnými frekvencemi.

Vďaka nej sa slobodne ponoríš do tvorby bez nepríjemných vnútorných hlasov, ktoré by ťa držali späť.

Iba za 16 €

(doživotný prístup)

ČO VŠETKO

TI TENTO KURZ

MÔŽE ODOMKNÚŤ?

Čas iba pre seba – nesebecky a venuješ si ho vedome a s láskou

Ľahkosť bytia pri tvorení

Iba za 16 €

(doživotný prístup)

l

Zrušenie starého presvedčenia kdesi z detstva, že nevieš maľovať

Pocit, že si viac, ako si vôbec myslíš

Vedomie, že Ty si tvorcom svojho života

Radosť z hry s farbami

V neposlednom rade obrovské potešenie z vytvoreného diela

Kurz nie je len o maľovaní. Objavíš v ňom svoje schopnosti a zistíš, že toho dokážeš oveľa viac, než si myslíš. Kreativita, ktorú v sebe odomkneš, ti pomôže nielen pri tvorbe obrazu, ale využiješ ju aj v bežnom živote.

Keď je náš potenciál tvorenia schovaný hlboko v našom vnútri, máme pocit, že sa nám život deje a že nie je v našich silách ho zmeniť. Stávame sa obeťami okolností, ktoré prebiehajú okolo nás.

Práve vstupom do sveta tvorivosti začneš postupne odhadzovať bloky a strachy z toho, aby si sa prejavila slobodne a pravdivo. Zrazu budeš mať v rukách nástroje, vďaka kterým nájdeš spôsob, ako ovplyvňovať udalosti okolo teba presne ako keď maľuješ obraz. Umožni teda tvojmu životu, aby sa stal tvojím unikátnym dielom. 🙂

Iba za 16 €

(doživotný prístup)

1. POMÔCKY:

  • Hneď v prvej lekcii sa dozvieš, aké pomôcky budeš potrebovať a poradím ti, kde ich zoženieš.

2. KDE:

  • Kurz sa nachádza v členskej sekcii na webe.

3. TEMPO:

  • Všetko si prechádzaš vlastným tempom z pohodlia domova.

4. DĹŽKA PRÍSTUPU:

  • Prístup budeš mať na 3 mesiace.

 

Iba za 16 €

(doživotný prístup)

Som Martina Šedlbauer a aj keď som maliarkou už 25 rokov, stále ma prekvapuje, aký silný transformačný proces to je. Maľovanie je pre mňa hlboký ponor do seba a čas pre mňa, ktorý vnímam ako liečivý. Pred siedmimi rokmi mi maľovanie pomohlo dostať sa z vyhorenia, ktoré ma stretlo v práci v korporáte.

Milujem chvíle so svojim plátnom, keď nemusím myslieť na žiadne starosti, len sa nechávam unášať svojou kreativitou a s dôverou a bez hodnotenia sledujem, čo sa pod mojimi rukami zjavuje. Je to silný zážitok, ktorý prajem každému, preto som sa rozhodla odovzdávať svoje skúsenosti ďalej, aby to mohlo pocítiť čo najviac ľudí.

Umeleckou tovrbou sa naplno živím posledných 7 rokov a za tú dobu som vytvorila bezmála 3000 obrazov, ktoré robia radosť v rôznych kútoch sveta. Urobte tiež radosť sebe alebo aj ostatným svojmi ručne vyrobenými obrazmi, ktoré môžu zdobiť váš byt alebo ich môžete dať niekomu ako darček.

Iba za 16 €

(doživotný prístup)