ONLINE KURZ

Tvoríme si farebný svet

 OBRAZ ANJELA

Drahá tvorivá bytosť,

pozývam ťa do sveta hravého a intuitívneho maľovania, v ktorom sa ponoríme do magického sveta anjelov.

Anjeli symbolizujú duchovnú ochranu, vieru, nádej a pokoj. Od nášho narodenia sú našimi duchovnými sprievodcami a veľakrát čakajú na to, kedy ich požiadame o ich pomoc.

A práve obraz anjela sa stáva symbolom, ktorý nám túto skutočnosť denne pripomína.

Poď si ho namaľovať spolu so mnou!

 • Cítiš v sebe túžbu maľovať, ale nevieš, ako začať?
 • Máš doma zbierku výtvarných pomôcok, no stále odďaľuješ tú chvíľu, kedy sa do toho pustíš?
 • Vieš, že maľovanie je tvoja dávna láska z detstva, na ktorú si zabudla?
 • Vo svojom vnútri nosíš presvedčenie, že nemáš talent, alebo že nie si dosť dobrá?

Ver mi, že každý sa môže naučiť maľovať, ak má okolo seba podporujúce prostredie.

Áno, aj ty.

 • by nezáležalo na tom, či vieš maľovať?
 • by stačilo vziať farby do ruky a nechať sa viesť spontánnosťou?
 • by sa maľovanie stalo zdrojom tvojej radosti objavovať a skúšať niečo nové?
 • by si si dopriala dostatok času, priestoru a netlačila na seba?
 • si uverila tomu, že tvoja tvorba sa má páčiť hlavne tebe a pochopila, že o nej rozhoduješ iba ty?

Nájsť v sebe odvahu začať, nie je ľahké!

Ale môžeme to skúsiť spolu.

Pokiaľ chceš zažiť prúd tvorivosti, vypnúť hlavu, zase sa začať radovať a konečne si oddýchnuť, dovoľ mi pozvať ťa do online kurzu Tvoríme si farebný svet, v ktorom si spolu namaľujeme obraz anjela.

Ukážem ti všetko krok za krokom, a tak nie je možné, aby si to nezvládla. Je to skutočne jednoduché. Navyše nejde o dokonalosť, ale o uvoľnenie a radosť z procesu. Nehodnotím chyby, teším sa z nadšenia mojich študentov.

V tomto online kurze sa dozvieš, ako si veľmi jednoducho a za pomoci len minimálneho množstva pomôcok, vytvoríš krásny obraz anjela.

Unikátny bude práve podklad, ktorý môžeš použiť na tvorbu akéhokoľvek abstraktného obrazu. Naučím Ťa, ako farby na plátne vrstviť a vytvárať tak v obraze hĺbku. Tiež sa dozvieš, aké netradičné pomôcky môžeš pri tvorení použiť.

Pri tvorení podporím Tvoju intuíciu a budeme spoločne rozvíjať prejav Tvojho podvedomia.

Intuitívne maľovanie prináša viaceré benefity, vrátane posilnenia kreativity, uvoľnenia mysle a vyjadrenia emocionálnych stavov. Pomáha tiež rozvíjať schopnosť vnímať a sledovať vlastnú intuíciu pri tvorbe obrazu. Zážitok z tohto maľovania môže byť terapeutický a prispieva k celkovému pokoju mysle a sebareflexii. Tento proces tiež pomáha zvládať stres, učí vyjadrovať svoje pocity, vnáša človeka do meditačného stavu.

Maľovanie sa stáva prostriedkom pre osobný rast a objavovanie nových foriem sebaidentifikácie.

ČO VŠETKO TI TENTO KURZ MÔŽE ODOMKNÚŤ?

Čas iba pre seba – nesebecky a venuješ si ho vedome a s láskou
Ľahkosť bytia pri tvorení
l
Zrušenie starého presvedčenia kdesi z detstva, že nevieš maľovať
Pocit, že si viac, ako si vôbec myslíš
Vedomie, že Ty si tvorcom svojho života
Radosť z hry s farbami
V neposlednom rade obrovské potešenie z vytvoreného diela

Hodnota kurzu, kde prebudíš svoju kreativitu, radosť z tvorenia, slobodu a kde podporím Tvoju intuíciu a naučím Ťa niekoľko výtvarných techník je 

39 EUR

Do kurzu budeš mať prístup na 3 mesiace.

Kurz nie je len o maľovaní. Objavíš v ňom svoje schopnosti a zistíš, že toho dokážeš oveľa viac, než si myslíš. Kreativita, ktorú v sebe odomkneš, ti pomôže nielen pri tvorbe obrazu, ale využiješ ju aj v bežnom živote.

Keď je náš potenciál tvorenia schovaný hlboko v našom vnútri, máme pocit, že sa nám život deje a že nie je v našich silách ho zmeniť. Stávame sa obeťami okolností, ktoré prebiehajú okolo nás.

Práve vstupom do sveta tvorivosti začneš postupne odhadzovať bloky a strachy z toho, aby si sa prejavila slobodne a pravdivo. Zrazu budeš mať v rukách nástroje, vďaka ktorým nájdeš spôsob, ako ovplyvňovať udalosti okolo teba presne ako keď maľuješ obraz. Umožni teda tvojmu životu, aby sa stal tvojím unikátnym dielom. 🙂

1. POMÔCKY:

 • Hneď v prvej lekcii sa dozvieš, aké pomôcky budeš potrebovať a poradím ti, kde ich zoženieš.

2. KDE:

 • Kurz sa nachádza v členskej sekcii na webe.

3. TEMPO:

 • Všetko si prechádzaš vlastným tempom z pohodlia domova.

4. DĹŽKA PRÍSTUPU:

 • Prístup budeš mať na 3 mesiace.

 

Som Martina Šedlbauer a aj keď som maliarkou už 30 rokov, stále ma prekvapuje, aký silný transformačný proces to je. Maľovanie je pre mňa hlboký ponor do seba a čas pre mňa, ktorý vnímam ako liečivý. Pred desiatimi rokmi mi maľovanie pomohlo dostať sa z vyhorenia, ktoré ma stretlo v práci v korporáte.

Milujem chvíle so svojim plátnom, keď nemusím myslieť na žiadne starosti, len sa nechávam unášať svojou kreativitou a s dôverou a bez hodnotenia sledujem, čo sa pod mojimi rukami zjavuje. Je to silný zážitok, ktorý prajem každému, preto som sa rozhodla odovzdávať svoje skúsenosti ďalej, aby to mohlo pocítiť čo najviac ľudí.

Umeleckou tvorbou sa naplno živím posledných 9 rokov a za tú dobu som vytvorila viac ako 3 200 obrazov, ktoré robia radosť v rôznych kútoch sveta. Urobte tiež radosť sebe alebo aj ostatným svojimi ručne vyrobenými obrazmi, ktoré môžu zdobiť váš byt alebo ich môžete dať niekomu ako darček.